Pani Justyna współpracowała ze mną przy projektowaniu wnętrza pensjonatu w Sopocie. Jest to projektantka, która potrafi znaleźć praktyczne, nowoczesne, trwałe a przy tym rozsądne cenowo rozwiązania. Nie wierzyłam, że uda się stworzyć tak piękny oraz ponadczasowy design – nawiązujący do nadmorskiego klimatu, w którym znajdują się apartamenty. Pani Justyna sprawdziła się fenomenalnie w roli koordynatorki całej inwestycji, wzięła na siebie większość obowiązków – odciążając mnie – Inwestorkę, mieszkającą poza Trójmiastem. Byłam spokojna o przebieg prac budowlanych, nad którymi również regularnie czuwała. Wieloletnie doświadczenie w branży przedkłada się na genialny efekt finalny całego projektu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną – jest nie tylko świetną projektantką, lecz również osobą, na którą można liczyć w każdej sytuacji – nawet tej „podbramkowej” kiedy wydaje się, że już nic nie da się zrobić. Bez jej pomocy, kreatywności, szybkich reakcji zwrotnych, błyskotliwych pomysłów – cała realizacja nie przebiegłaby tak sprawnie.

Emilia Hermans- Bernacka

tel. 786200868

Sobieski Apartments
Sobieski Apartments
Referencje - Sopot
Firma STUDIO del arte profesjonalnie i z zaangażowaniem podeszła do powierzonego tematu, trzymając się ściśle ustalonych wytycznych i budżetu inwestycji. Projekt został wykonany w wyznaczonym terminie w sposób nie budzący wątpliwości dla wykonawców prac remontowych, co w dużej mierze wpłynęło na sprawność ich działań.

Biuro, będące efektem współpracy ze STUDIO del arte jest funkcjonalne, to fantastyczne miejsce do pracy i jednocześnie wypoczynku w przerwie od niej. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami robi wrażenie i wzbudza podziw na odwiedzających nas gościach, dlatego śmiało możemy polecić i polecamy STUDIO del arte jako rzetelną i profesjonalną firmę aranżacji wnętrz.

OKE Poland
OKE Poland
Referencje - Gdańsk
Chcielibyśmy szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecić Panią Justynę Kalinowską, naszego architekta wnętrz. Budując swój wymarzony dom, wiedzieliśmy od razu że aby w pełni zrealizować swoje zamierzenia i wyobrażenia o naszym miejscu na ziemi musimy poszukać fachowca ,który pomoże zrealizować wszystkie nasze pomysły, sugestie i uporządkuje tysiące naszych propozycji i pomysłów. Od pierwszego spotkania z Panią Justyną na budowie wiedzieliśmy „że nasza współpraca to strzał w dziesiątkę, każde rozwiązanie i pomysł Pani Justyny wydawał się nam dokładnie tym na który czekaliśmy, wszystko nabrało sensu, kształtu i koloru. Duże zaangażowanie naszej Pani architekt, ogromny wkład pracy i masa poświęconego czasu oraz mega profesjonalizm w pełni spełniły nasze oczekiwania. Na każde spotkanie czekaliśmy z niecierpliwością, wiedząc, że zobaczymy kolejny etap projektu, zawsze okazywało się ,że Pani Justyna świetnie się w nas wsłuchuje , bo każdy kolejny etap był takim jak go widzieliśmy w naszych wyobrażeniach. Dom zachwyca wszystkich gości, a co najważniejsze ciągle i nieskończenie nas samych. Z pełnym przekonaniem zachęcamy każdego, kto myśli o stworzeniu dla siebie niepowtarzalnego wnętrza do współpracy z Panią Justyną Kalinowską. Jesteśmy pewni ,że aranżując i zmieniając wnętrze naszego domu znowu kiedyś w przyszłości na pewno spotkamy się z Panią Justyną.
Dziękujemy i życzymy sukcesów ©
Ola i Michał Nowakowscy
Ola i Michał Nowakowscy
Ola i Michał Nowakowscy
Referencje - Gdańsk
W okresie grudzień 2010 — luty 2011 współpracowaliśmy z Panią Justyną Kalinowską w zakresie wykończenia mieszkania, które zakupiliśmy od dewelopera. Pani Justyna jest architektem słuchającym klienta i nienarzucającym na siłę swoich pomysłów. Zależało nam na tym, aby nasze mieszkanie było „do mieszkania”, a nie było kopią mieszkań z katalogów wnętrzarskich. Przygotowane przez Panią Justynę projekty wykończenia mieszkania w pełni spełniły nasze oczekiwania. Pani Justyna zaproponowała również kilka ciekawych rozwiązań związanych ze zmianą układu ścian, co znacznie poprawiło funkcjonalność i układ wnętrza. Bardzo istotny był dla nas również fakt, że Pani Justyna współpracuje z firmą wykonawczą i firmą stolarską, co nam inwestorom bardzo ułatwiło życie i pozwoliło zaoszczędzić czas. Uważamy, że jakość usług wykonanych prze obie firmy, jest na wysokim poziomie. Dzięki współpracy z Panią Justyną Kalinowską, nasze mieszkanie jest ładne, funkcjonalne i tworzy spójną całość. Polecamy usługi architekt Justyny Kalinowskiej.
Agnieszka Drzewicka
Agnieszka Drzewicka
Agnieszka Drzewicka
Pani Justyna Kalinowska była odpowiedzialna za zaprojektowanie wykończenia wnętrz w naszym nowo zakupionym mieszkaniu. Jednocześnie prowadziła nadzór autorski nad wykonaniem projektu przez ekipę Pana Tomasza Jakubowskiego. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego. Dzięki umiejętności uważnego słuchania Klientów, empatii i towarzyszącej im nutce asertywności Pani Justyna osiągnęła zamierzony przez nas efekt. Mieszkanie jest takie jakie sobie wymarzyliśmy. Oddaje ono nasze i naszych dzieci charaktery, poszczególne pomieszczenia są różne ale jednocześnie doskonale się uzupełniają. Całość sprawia, iż jesteśmy w nim zakochani. Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług Justyny Kalinowskiej, jest Profesjonalistką przez duże „P”. Przez cały okres współpracy mieliśmy wrażenie, iż nie ma rzeczy ważniejszej niż nasza satysfakcja z efektu końcowego. Ponadto Pani Justyna wykazała się bogatym doświadczeniem i znajomością najnowszych trendów w architekturze, a co najważniejsze umiejętnie posługuje się tym projektując piękne i funkcjonalne zarazem wnętrza.
Agnieszka & Szymon
Agnieszka i Szymon
Agnieszka i Szymon
W okresie czerwiec 2011 — czerwiec 2012 współpracowaliśmy z Panią Justyną Kalinowską w zakresie budowy i aranżacji wnętrz naszego domu.
Na początku sami mieliśmy wiele pomysłów, określone wizje, wiedzieliśmy w jakim stylu chcemy urządzić nasz dom. Zastanawialiśmy się po co nam pomoc architekta. Dziś z perspektywy czasu wiemy jak mocno się wtedy myliliśmy. Skorzystanie z pomocy Pani Justyny okazało się jak najbardziej trafną decyzją, pomogła nam nie tylko wybrać najlepsze koncepcje, ale także połączyć je w spójną całość.
Nasze rozmowy zaczęły się od projektu ułożenia ścian działowych, zaprojektowania rozłożenia instalacji hydraulicznej oraz elektrycznej, a w dalszym etapie wykończenia wnętrz.
Cenimy Panią Justynę za to, iż nie narzucała nam za wszelką cenę swoich pomysłów, przedstawiała zawsze kilka rozwiązań pomieszczenia, po uwzględnieniu naszych założeń. Pani Justyna wykazała się dużą cierpliwością, gdy po raz kolejny, po przemyśleniu projektu stwierdzaliśmy, że chcemy coś jeszcze zmienić. Bardzo trafnie wsłuchiwała się w nasze pomysły, oczekiwania. Zawsze z niecierpliwością czekaliśmy na każde kolejne nasze spotkanie i kolejną odsłonę danej części projektu domu. Elastyczne podejście do klienta, dyspozycyjność, regularny kontakt telefoniczny i mailowy spowodowały, iż nasza współpraca przebiegała płynnie i w przyjemnej atmosferze.
Wspólne wizyty w sklepach oraz przygotowane ostatecznie dokładne specyfikacje wszystkich elementów i urządzeń potrzebnych do wykończenia pozwoliły nam zaoszczędzić dużo czasu oraz uzyskać znaczne rabaty.
Skorzystaliśmy również z usług STUDIO del arte — realizacje przy pracach wykończeniowych. Pan Bartłomiej i Pan Andrzej wykazali się wysokim profesjonalizmem, nie było dla nich zadania nie do wykonania. Zawsze dotrzymywali ustalonych terminów oraz wielokrotnie podpowiadali korzystne techniczne rozwiązania. Służyli swoim doświadczeniem podczas wyboru stosowanych materiałów oraz pomocą w ich korzystnym zakupie. Ich doświadczenie w sprawach budowlanych pomogło nam wprowadzić dodatkowe ulepszenia podczas budowy naszego domu.
Z całym przekonaniem polecamy usługi firmy STUDIO del arte.
Justyna i Krzysztof Ciszak
Justyna i Krzysztof Ciszak

Jeszcze więcej zadowolonych klientów!