Nazywam się Justyna Wawruch-Kalinowska. Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydz. Architektury. Studia ukończyłam w 1994 roku. Prace zaczęłam jeszcze na studiach i miałam szczęście pracować przy różnych ciekawych przedsięwzięciach, min. przy rekonstrukcji hali targowej w Gdańsku. Wiele lat pracowałam w firmie deweloperskiej, gdzie odbyłam praktykę zawodową, w tym budowlaną, która służy mi do dziś.

Praca w kilku kolejnych firmach uświadomiła mi jedno – potrzebę kreowania przestrzeni na potrzeby indywidualnego klienta, mając z nim bezpośredni kontakt, tworząc z nim wspólnie wnętrza niepowtarzalne, a jednocześnie takie, w których mój Klient czuje sie dobrze i bezpiecznie, czego potwierdzeniem są referencje moich Klientów. Rzuciłam więc prace “etatową” i założyłam własna firmę, którą z powodzeniem prowadzę do dziś.

Mam na swoim koncie kilka sukcesów min. jestem współtwórcą ekspozycji łazienek, nagrodzonej tytułem Salonu roku 2011 i 2014, przyznawanym przez magazyn “Łazienka”, kilka publikacji, udział w programach telewizyjnych, ale nic bardziej mnie nie cieszy od zadowolenia moich Klientów. bo…

…mój cel to tworzenie przyjaznej przestrzeni na miarę i na możliwości mojego Klienta.