Budowa domu Cię przeraża? Boisz się, że coś umknie Twojej uwadze, przeoczysz coś lub czegoś nie rozważysz? Lub po prostu nie masz czasu. My wszystkim się zajmiemy. Poprowadzimy Cię lub za Ciebie proces budowy domu.

Pomoc ta obejmuje:

Przed zakupem działki lub nieruchomości ocenimy zalety i wady, ocenimy koszty eksploatacyjne, po zakupie sprawdzimy braki w dokumentacji, w razie konieczności zmian nasz architekt i konstruktor służyć Ci będą pomocą.
Jeśli dysponujesz gotowym projektem i brakuje w nim rozwiązań branż, które będą Ci pasowały, doradzimy i wykonamy rysunki branżowe. To dobry moment na wprowadzenie zmian w układzie funkcjonalno – przestrzennym – nasz architekt wnętrz jest do Twojej dyspozycji.
Omówimy z Tobą możliwości zastosowania technologii i przedstawimy Ci porównanie finansowe rozwiązań tak, aby przyjąć założenia do kosztorysu Twojej przyszłej inwestycji. Zapoznamy Cię z nowościami i poradzimy w co, Tobie akurat , warto zainwestować a co się zupełnie w danym przypadku nie opłaca.
Pomożemy Ci podzielić posiadane finanse tak, aby rozłożyć siły na całą inwestycję. Na podstawie przyjętych wcześniej założeń wykonamy szacunkowy kosztorys inwestycji, którego będziemy wspólnie trzymać się do jej zakończenia. Im więcej decyzji zostanie podjętych na tym etapie tym bardziej szczegółowy może być kosztorys, łącznie z kosztami na aranżację wnętrz.
Z uwagi na znajomość rynku jesteśmy w stanie wyszukać dla Ciebie wykonawców każdej branży dotyczącej budowy domu czy remontu inwestycji. Oferty zostaną przez nas przeanalizowane – Ty podejmiesz decyzję.
W trakcie prac regularnie będziemy odwiedzać inwestycję wg. ustalonego z Tobą grafiku oraz nadzorować prowadzone roboty po uprzednim ustawieniu ich harmonogramu. Twoje uczestnictwo ograniczać się będzie do ustaleń, potem już my kontrolujemy, sprawdzając jakość i odbierając kolejne roboty. Zajmiemy się organizacją, zakupem i transportem materiału – tak naprawdę zakres naszego działania będzie podyktowany Twoimi potrzebami.

Ta NOWOŚĆ na rynku skierowana jest do osób, które chcą ograniczyć swoje zaangażowanie w prowadzeniu inwestycji do minimum. Warto mieć pewność udanej inwestycji na przyszłość!

Wycena indywidualna.