Małe jednak może być piękne!

Chcę się Wam pochwalić najnowszą łazienką. To zapowiedź na prawdę fajnej realizacji, prace jeszcze trwają. Czekamy z Klientką na meble i dodatki, ale zapowiada się super! Raptem 4 m kwadratowe, ale powiem Wam, że jak się do niej wchodzi robi się tak ciepło i przyjemnie. I Klientka zadowolona 🙂

łazienka na Witominie_roboczyłazienka na Witominie_roboczy1

 

Mieliśmy z moim Wykonawcą kilka niezłych problemów: między innymi okazało się, że ściana, na której przewidziałam podtynkową baterię w prysznicu jest monolitem i wkucie się w nią jest nie tyle co strasznie trudne, co nierozsądne. Ale poradziłam sobie jak zwykle, nie chwaląc się oczywiście. Wykonaliśmy występ na ścianie, żeby wszystkie te “diabelstwa” pochować. Wykorzystałam mozaikę, która z założenia pierwotnego dość mocno się już w tej łazience “panoszyła”. No i efekt widać powyżej, jest tak jakby miało być tak od początku. Zwracam tez uwagę na przepiękna deszczownicę Pura Vida. Miałam olbrzymie pole do popisu w tej jakże małej łazience, bo Klienci byli wyjątkowo otwarci na moje propozycje i mocno zawierzyli mojemu doświadczeniu i jakości materiałów.

W łazience wykorzystałam po raz pierwszy brodzik zlicowany z płytkami Easystep firmy Huppe, wykonany z konglomeratu. Wygląda rewelacyjnie! Na zdjęcia w realizowanej łazience będziecie musieli poczekać aż pojawią się na mojej stronie. Już wkrótce!

brodzik Easystep Huppe