Monolith firmy Geberit

Monolith został stworzony dla tych, którzy niewielkim nakładem inwestycyjnym chcieliby zmienić wygląd swojej łazienki. Nie myślą o kuciu, bo z płytek są nadal zadowoleni, ale miska ustępowa ze starym płukiem straszy. Dzięki jednak swojej formie i estetyce ja sięgam po ten moduł w nowych realizacjach. Jest tak elegancki i nowoczesny a jednocześnie dużo mniejszy od zabudowanego tradycyjnego stelaża miski ustępowej wiszącej a czasem to kryterium jest decydujące.

Geberit Monolith
Moim zdaniem to strzał w 10-tke! Takie elementy cudownie budują, szczególnie proste przestrzenie.

Cena co prawda nie jest mała, ale jak zliczyć koszt stelaża z elementami dodatkowymi, z przyciskiem włącznie, a także prace związane z obudową stelaża płytą kartonowo – gipsową a potem obłożenie jej płytkami, to różnica miedzy tymi rozwiązaniami maleje do ok 300, 400 zł. Sami oceńcie czy to dużo. Warto też dodać, że płyta czołowa występuje w trzech wariantach kolorystycznych – białe, czarne i miętowe szkło. Zastosować go można zarówno do miski wiszącej jak i stojącej.

Geberit Monolith1

 

 

 

 

 

 

 

A montaż? Montaż jest dziecinnie prosty, zobaczcie sami:

http://www.geberit.com.pl/web/appl/pl/wcmspl.nsf/pages/prod-prod-splu-mono-1

 

 

“Monolith to moduł WC, który został nagrodzony prestiżową nagrodą „iF produkt design award 2010”. „iF product design award” to nagroda za wybitne wzornictwo przyznawana przez międzynarodowe jury ekspertów od 1953 r. Geberit Monolith otrzymał to wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa.”