SALON ROKU 2011

salon_roku

Ekspozycja łazienek firmy BIMS plus na Szadółkach, której jestem współtwórcą otrzymała w tym roku tytuł SALON ROKU 2011 w woj. pomorskim. Tytuł ten jest przyznawany przez magazyn “Łazienka”. To owoc wieloletniej współpracy z firmą BIMS plus. Miałam przyjemność wykonać projekt połowy części ekspozycyjnej wraz elementem centralnym na wejściu oraz łazienki publiczne. Ekspozycja cały czas ulega zmianom, wprowadzamy wspólnie nowe rozwiązania, kolory i materiały. Za chwile kolejna przemiana ;)!

Jeśli macie ochotę to zajrzyjcie do salonu ekspozycyjnego na Szadołkach, żeby znaleźć pomysł na własną łazienkę, pomagam firmie BIMS plus na realizację ich hasła – Łazienka z pomysłem! Mam już w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie o czym można się przekonać min.tutaj  projekt/realizacje/aranżacje łazienek.

Co tydzień w środę w godzinach między 13 – tą a 16 – tą i w pierwszą sobotę miesiąca między 11 – tą a 14 – tą można mnie tam spotkać, bowiem udzielam bezpłatnych konsultacji architektonicznych w zakresie rozwiązań technicznych i ustawienia urządzeń sanitarnych z armaturą. ZAPRASZAM!

 

DSC_0023-kopia1