Nowa realizacja – nowoczesny dom z klasyczną nutą

91-1024x689
Przesympatyczna współpraca z młodym małżeństwem, budującym swój wymarzony dom zakończyła się sukcesem. Co prawda, jeszcze nie dokończone w pełni wnętrza, ale budują niesamowity i spójny klimat, który tak na prawdę jest świetnym tłem do nadania mu niepowtarzalnego wyrazu, właściwego moim Klientom.  Ale tworzenie jest takie sympatyczne 😉 Dlatego dalej współpracujemy i Klienci dalej mogą liczyć na moje rady wsparcie i pomoc. Korespondencja kwitnie!

Ważne jest, że moi Klienci dokładnie wiedzieli czego chcą, jaki charakter ma mieć ich dom. To łatwiejsze a zarazem trudniejsze zadanie dla architekta. Ale daliśmy radę 😉 W domu panuje przyjemny rodzinny klimat, atmosferę podsyca ogień z kominka i oświetlenie o różnym nasyceniu i charakterze.

Miałam początkowo mały problem z nadaniem tym wnętrzom etykietki. Nowoczesne? Klasyczne? We wnętrzach bowiem przeplatają się nowoczesne rozwiązania i elementy z motywami klasycznymi. Stylizowany komplet wypoczynkowy, nowoczesne w kształcie krzesła obite ornamentową tkaniną z welurowym wzorem i w klasycznym bladobiskupim kolorze są wypełnieniem dość twardych powierzchni podłóg i ścian.

17
10-1024x689